Vinport - dovozce špičkových zahraničních vín

Rose Shiraz-Cabernet Sauvignon L.F.Edwards Pupilla
Cabernet Sauvignon L.F.Edwards Pupilla
Pinot Noir Reserva LFE
Chardonnay Reserva L.F.Edwards
Chardonnay Gran Reserva L.F.Edwards
Shiraz Gran Reserva L.F.Edwards
Doňa Bernarda

O nás

Firma Vinport s.r.o. vznikla v roce 2007 a sídlí v Hustopečích. Naší hlavní filozofií je dovážet vysoce kvalitní a zajímavá vína ze zajímavých zemí a plnit tím všechna přání našich náročných zákazníků. Od roku 2007 jsou v naší nabídce vína předního chilského rodinného vinařství LUIS FELIPE EDWARD, jehož jsme výhradním dovozcem do České republiky. V roce 2008 jsme také poprvé dovezli do České republiky vína přestižního argentinského vinařství Valentin Bianchi z oblasti Mendoza.

VINAŘSTVÍ

Luis Felipe Edwards

Luis Felipe Edwards v současnosti patří k největším vinařstvím v Chile. To, že je vinařství čistě rodinná firma, je zárukou vynikající kvality vína. Důkazem je i řada ocenění, získaných jak v Chile, tak i ve světě.

Více o vinařství
Luis Felipe Edwards
Valentin Bianchi
Valentin Bianchi

Vinařství Valentin Bianchi je vinařství v departmentu San Raphael, v provincii Mendoza. San Rafael se skládá ze 3 částí – kopců, pouště a roviny. Zaujímá plochu 31 235 km² a je vzdálen 240 km od hlavní města Mendozy.

V části, kde jsou roviny, se rozprostírá oáza (70 000ha), zavlažovaná řekami Diamante a Atuel, jež pramení v Andách a přivádějí sem vodu z ledovců. í, které obsahuje minerální půdy.

Úpatí And – zcela uzavřené civilizaci – vytváří mikroklimatický charakter oblasti. Tvoří nepřekonatelnou bariéru pro vlhké větry vanoucí od Tichého oceánu. Roční srážky tak nepřesahují 330 mm, což zmenšuje riziko vzniku plísní a zvyšuje možnost chuťové koncentrace v hroznech. Během doby růstu révy je zde 1400 hodin plného slunečního svitu, což vede k maximální komplexnosti chuti, temné barvě a k bohatému tělu vín.

Více o vinařství

Prodejní místa

Prodejní místa

Kupte si chilská vína u našich obchodních partnerů.

Nenašli jste prodejnu ve vašem okolí?

Napište nám, rádi vám zašleme aktuální nabídku a ceník vín
a po dohodě vína doručíme na vaši adresu. 

Seznam prodejen